LANSMAN FİYATLARI ve
KAMPANYA FIRSATLARI İÇİN
FORMU DOLDURUN...

ADINIZ, SOYADINIZ
E-POSTA ADRESİNİZ
MESAJINIZ
KAMPANYALARDAN TELEFON, SMS VE E-POSTA YOLUYLA HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ? *
FORMU GÖNDER
Yeni Yaşamınız...
360° DAIRE TURU TANITIM FİLMİ ÖN TALEP FORMU

Marina24
Mimarisi

Marina 24, yaşama en yakın “ev”i keşfetme düşüncesinden doğdu. Modern kentli insanın aile yaşamı, yenilikçi bir mimari ile 24 saat üzerinden ele alındı. “Ev” barınmak için değil yaşamak için yeniden tasarlandı. “Ev yaşamı” yaratıcı ortak alanlarla ve kamusal mekânlarla bütünleştirilerek farklı bir yaşam deneyimine dönüştürüldü.

İLHAM KAYNAĞIMIZ
SAHİL YAŞAMININ
GETİRDİĞİ HUZUR VE
DİNGİNLİK

Marina 24, konumu itibarıyla sahil ve deniz ile iç içe geçen bir yaşam kurgusunu, ev sahiplerine en derin şekilde hissettirme amacını taşıyor.

Korhan Torcu

Mimar

Elinizi uzatsanız denize dokunabileceğiniz  bir alanda tasarıma başlamak haliyle mimara farklı bir sorumluluğu da beraberinde getiriyor. Arazinin kotlu geometrisinin mimariye getirdiği zorluğu denize açılan büyük açık alanda yaptığımız kademelerle denize ulaştırarak artı değere dönüştürebildiğimizi düşünüyorum. Denizle görsel bağı projenin büyük yüzdesinde kurabildik. Kanımca Marina24 deniz tarafında yer alan yaşam alanıyla da çevrede bir buluşma

noktasına dönüşerek bölge için önemli bir yaşam merkezi olacaktır. Özetle bu proje çevrenin dingin yapısı içinde günümüzün modern ruhunu yansıtan bir tasarım olması için uğraş verilen bir proje oldu. Marina 24 bu anlamda kentin diğer ayrıcalıklı projelerinden ayrışan bir proje olacaktır.

HER ZAMAN MODERN
VE YENİ KALACAK
MİNİMALİZM

Marina 24 modern ve yalın tasarımıyla, iç mekanlarda işlevsel bir estetik anlayışla geliştirildi. Her zaman modern ve yeni kalacak çevreyle uyumu öne çıkaran mimari minimalizmle ele alındı.

DENİZ İLE
BÜTÜNLEŞEBİLECEĞİNİZ
GENİŞ BALKONLAR VE
TERASLAR

Kullanışlı iç mekan düzenlemeleri, ferahlık duygusunu pekiştiren balkonlar ve teraslarla tamamlandı.

GÜNEŞİ VE
DENİZİ İÇERİ ALAN
YÜKSEK PENCERELER

Güneşi ve denizi içeri alan yüksek pencereler ile salonlar, ferah ve aydınlık mekanlar olarak tasarlandı.

BRÜT
3,5 METRE
KAT YÜKSEKLİĞİ

Bir evin genişlik ve ferahlığının hacimle de ilgisi vardır. Marina 24’ de geniş salonların, mutfakların, odaların hacimlerini de büyütüldü. Yatay konfor dikey konforla da pekiştirildi; kat yüksekliklerini 3,50 metre olarak tasarlandı.

KAT PLANLARI

Marina 24 farklı daire tiplerinden oluşturuldu. İhtiyaca göre ideal büyüklüklerde düşünülmüş farklı metrekareler ile mekânlar işlevsel kılındı.

Yeni Yaşamınız için
Dingin Mekanlar