LANSMAN FİYATLARI ve
KAMPANYA FIRSATLARI İÇİN
FORMU DOLDURUN...

ADINIZ, SOYADINIZ
E-POSTA ADRESİNİZ
GSM NO
MESAJINIZ
KAMPANYALARDAN TELEFON, SMS VE E-POSTA YOLUYLA HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ? *
FORMU GÖNDER
Yeni Yaşamınız...

Marina24’de
Spor

Tenis, basketbol, futbol, yüzme, fitness, GYM, SPA ve wellness hiç bu denli yakınınızda olmamıştı. 15 km’lik sahil şeridi, sporun her çeşidini kamusal alanlarla elinizin altında kılıyor. Denize sıfır noktasında olmanın eşsizliğini yaşıyorsunuz. Evinizin önündeki sahil yolu ve deniz bisikleti, yürüyüş, koşu, sörf, kano, model tekne yüzdürme olanakları sunuyor.

SONSUZLUK
YÜZME HAVUZU

Marina 24’ün denizle bütünleşik sonsuzluk havuzuyla suya artık hep yakın olacaksınız. Çocuklarınız çocuk oyun havuzunda ve kum havuzunda size katılacaklar. Pool Bar’dan içeceğinizi alıp, havuzun içindeki şezlonglara uzandığınızda yaşamı iliklerinize kadar duyumsayacaksınız.

BİSİKLET & KOŞU
PARKURU

Burası Mimaroba Sahili. Kulağınızda müzik, deniz kıyısında sabah yürüyüşleri evinizin önünde. Bisikleti gündelik hayatınızın bir parçası kılacak upuzun bir bisiklet parkuru. Evinizin önünde basketbol, futbol ve tenisi olanaklı kılacak çok amaçlı kamusal spor alanları.

SAĞLIKLI YAŞAM
KOMPLEKSİ

Günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atacaksınız. Kapalı yüzme havuzu, SPA, wellness, fitness, squash, masaj odaları, buhar odaları, sauna ve hamamıyla kendinize yüksek nitelikli vakit ayırabileceğiniz, sporla iç içe bir yaşama merhaba diyeceğiniz markalı işletmesi olan profesyonel bir sağlıklı yaşam kompleksi elinizin altında.

Marina24'te
Çocuk